İçinizdeki Işıltıyı
Açığa Çıkarın!
#EsteeGlow

BRING OUT YOUR INNER GLOW.
YAĞSIZ NEMLENDİRİCİ FORMÜLLER
VE DOĞAL IŞILTI VEREN TONLAR

Genuine Glow Makeup

Instant Beauty Routine
Adım 1
Yüzünüzde doğal bir ışıltı. Aydınlatıcı yapısı, sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.  Doğal ve ışıltılı bir görünüm sağlayan 3 farklı tonda mevcuttur. Bu çok amaçlı ışıltı verici formülün özel sünger aplikatörü ile yüzünüzün göz çevresi, elmacık kemikleri ve burun üzeri gibi aydınlatmak istediğiniz kısımlarına rahatça uygulama sağlayabilirsiniz

Genuine Glow

Eyelighting Creme For Eyes And Face

105.00 TL
(1)
Adım 2
Doğal tonlardaki rengi ile dudak ve yanaklarınızı renklendirerek doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Kremsi ve nemlendirici içeren dokusuyla, cildin sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur. Formülü vitamin C ve E içerir. Şeftali ve Pembe olmak üzere 2 farklı tonda mevcuttur.

Genuine Glow

Blushing Creme For Lips And Cheeks

109.00 TL
(1)
Adım 3
Ultra nemlendirme sağlayan ve parlak bir bitişe sahip olan Reviving Oil Lip Tint dudaklarınızın ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlar. pH aktive edici formülü, doğal ve ışıldayan size özgü dudaklara sahip olmanızı sağlar. Reviving Oil Lip Tint gelene kadar kalemi bir kaç defa döndürün. Ardından ucu ile dudaklarınıza direkt olarak uygulayın. Her cilt alt tonuna uyum sağlayan dokusu ile, doğal görünümlü ışıldayan dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Genuine Glow Skincare

Top