Seymour'un Estée Lauder kampanyasından bir kare.
Yaşam Stili: MODEL ZAMANI

Stephanie Seymour ile 3 Dakika

Estée Lauder'in yüzlerinden Stephanie ile sohbet zamanı.

1988 yılında Vogue dergisinin kapağına çıktığı günden bu yana, Stephanie Seymour bir marka oldu. 4 çocuk annesi Stephanie, Chanel, Louis Vuitton, Versace gibi birçok marka ile birlikte çalışarak, önemli işlere imza attı. 90'ların 2 ikonik rock videosunda da rol aldı.

Geçtiğimiz bahar, California doğumlu kumral güzel, Estée Lauder'in yeni reklam yüzü olduğunu açıkladı. “13 yaşımdayken, annem benim gelecekte Estée Lauder yüzü olmamı isterdin.” diyen Stephanie, “Yalnızca kendi hayallerimi değil, annemin hayallerini de gerçekleştirdim.” diyerek sözlerine devam ediyor. Stephanie Seymour, Estée Lauder ile güzellik sırlarını şöyle paylaşıyor.

Güzellik:

Güzellik, tamamen neye sahip olduğunu bilip bilmemek ile ilgili bir kavram. Eğer güzel dudakların varsa onları vurgularsın, eğer mükemmel saçların varsa kestirmezsin. Yalnızca bir şey ile de ilgili değil tabii ki. Bir model olarak kendini yargılamalı, kişilik olarak nasıl olduğunu düşünmeli ve diğer insanlara hangi şekilde davrandığının farkında olmalısın.

Güzellik İkonları:

Annem, benim ilham kaynağım ve doğal bir güzellik ikonuydu! Kendi güzellik salonu vardı ve gençliğimde hep beni güzelleştirdiğini düşünürdüm. Onun sayesinde kendime özenle bakmanın ne kadar önemli olduğunu erken yaşta öğrendim.

Güzellik İpuçları:

Küçük bir kızken, annemin bana öğrettiği şeyleri hiçbir zaman unutmadım: daima parmaklarını kullanarak makyaj ve cilt bakımı yap. Cilt bakımına özen göster, yalnızca cildine değil dekolte bölgene, ellerine de özen göster ve güneşten korunmayi hiçbir zaman unutma.

Moda:

Modelken, Christian Dior, Balenciaga ve Madam Gres gibi markaların vintage koleksiyonlarını bulup alırdım. Çünkü herkesin giydiği kıyafetleri giymek istemezdim. Bu beni oldukça ileriye götürdü, çünkü tasarımcıları, modayı ve tüketimi anlamamı sağladı.

KEŞFEDİN

Top