Güzellik: MAKYAJ / GÜZELLİK

Bahar Makyajının En'leri

Mükemmel bir cilt ve çarpıcı güzellik için bahar trendleri.

New York'tan Paris'e kadar tüm tasarımcılar baharın da gelmesiyle birlikte farklı tarz ve tonlarda seçimleriyle göz dolduruyorlar. Dudaklardan çok gözlere fokus olunan bu sezonda minimal makyajlar, 60'lar, metalik ve parlak tonlar öne çıkıyor.

Yalın Güzellik

Tarz:

Minimal maykaj, maximum etki.

Uygulama:

Güzel bir cilt, güzel bir makyajın ilk adımıdır. Bu nedenle makyajınıza başlamadan önce serumunuzu ve nemlendiricinini uyguladığınızdan emin olun. Double Wear BB Cream gibi doğal bitişli bir fondöten seçerek, fırça ile uygulayınız. Ardından göz kapaklarınıza kahverengi tonlarında bir göz farı uygulayın, göz kalemi ile gözlerinizi belirginleştirin ve kaş kalemi ile kaşlarınıza şekil verin. Maskara uygulamadan sahip olacağınız bu uygulama, sizi doğal ve çekici gösterecek.

Kirpikler Yukarı

Tarz:

Modern Duruş

Uygulama:

Bunlar hep 60'ların başının altından çıkıyor. 60'ların podyumlarından ilham alan bu uygulama ile kirpikleriniz ortaya çıkacak. Simsiyah tonlardaki maskaranız ile siz de bu bakışlara sahip olabilirsiniz.

Cildinize renk katmak için ışıltılı ve parlak tonları tercih edebilirsiniz.

Çizgi Zamanı

Tarz:

Yenilikçi Tonlar

Uygulama:

Mükemmel çevrelenmiş göz kapakları ile farkınızı gösterin. Klasik kedi gözü tarzının yeniden yorumlanması olarak, likid eyeliner ile paralel iki çizgi çizin. İsterseniz renkli göz kalemleri ile kirpik bitiminizi tamamlayıp, farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Işıldayın!

Tarz:

Parıltı Zamanı

Uygulama:

Cildinizi canlandırmanın bir diğer yolu da ışıltılı ve canlı tonlar ile renk katmak. Metal tonlarındaki bir far ve ışıltılı altın tonlarındaki bir göz kaleminizi kirpik diplerinize uygulayarak baharın doğallığına karşı modern bir duruş sağlayabilirsiniz.

Nude

Tarz:

Doğal Tonlar

Uygulama:

Işıltılı ve canlı tonların yanı sıra, nude tonlar her zaman olduğu gibi bu sene de podyumlarda ağırlığını koruyor. Eğer kırmızı alt tonlu bir cildiniz varsa, pembe alt tonlu nude bir oje tercih edebilirsiniz. Daha buğday tonlarda bir teniniz varsa daha sarı, daha koyu tonlarda bir cildiniz varsa açık tonlarda nude renkler deneyebilirsiniz.

KEŞFEDİN

Top