Model Constance Jablonski ve fotoğrafçı Garance Doré.
Güzellik: Makyaj

Fransız Etkisi

Estée Lauder'in yüzlerinden Constance Jablonski, fotoğrafçı ve blogger Garance Doré ile Pure Color Envy Sculpting Lipstick'i deniyor.

Fransız kadını nasıldır? Zahmetsiz şıklığı ile üzerine alelade bir şey giyse dahi, her ortamda zorlanmadan gözleri üzerine çeker. Aynı şekilde rujlarıyla da aynı etkiyi yaratır. “Kızların nasıl rujlar tercih ettiği hakkında saatlerce konuşabilirim.” diyen Garance Doré, Constance Jablonski'yi objektifi önüne alıyor.

En basit bir günde bile, basic bir t-shirt ile şık görünmenin en kolay yolu, bir ruj!
Kameranın diğer tarafına geçiş.

Garance ve Constance Fransız olmalarının yanı sıra, oldukça da cool birer kişiliğe sahipler. “En basit bir günde bile, basic bir t-shirt ile şık görünmenin en kolay yolu, bir ruj!” diyen Garance, makeup artist Blair Patterson'dan Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick'in en parlak tonunu seçmesini istiyor.

Impassioned, Envious gibi eşsiz renklere sahip rujlar, Double Wear All Day Glow BB ile ışıldayan cildin üzerinde mükemmel bir duruş sağlıyor. Allık ile bir parça renk katmak ise kendinizi gençleştirip öne çıkarmanın bir yolu.

 

Maskara ise olmazsa olmazlardan. Constance'ın su rengi mükemmel mavi gözlerini öne çıkarmak için, Patterson kirpik diplerinde kahverengi, kirpik uçlarında ise siyah renkli Sumptuous Mascara kullanıyor. Mükemmel bir bitiş için ise, allık fırçası ile bir miktar Advanced Night Repair Serum'u cilde uygulayarak; aydınlık ve ışıldayan bir görünüm sağlıyor.

Dominant, mükemmel bir fuşya.

“Parlak, ışıltılı kırmızı ve pembe tonlarını seviyorum. Özellikle bronz tende mükemmel duruyor.” diyen Constance,“ Bir ruj ve bir miktar maskara ile harika bir görünüm yakalayabiliyorum.” diye devam ediyor.

Constance, fransız kadınları hakkındaki düşüncelerini ise şöyle dile getiriyor. “Saçların doğallığının bir baştan çıkarıcılığı var. Sabahları uyandığımda saçlarımı taramayıp, kendi haline bırakıyorum.”

 

 

 

 

KEŞFEDİN

Top