Güzellik: İyi yaşamak

Günaydın Parıltısı

Heather Lilleston, fitness eğitmeni ve Yoga For Bad People'ın kurucusu bizi sabah ritüeline götürüyor.

Mükemmel uyanılan sabah gibi bir şeyin olmadığını ilk kez itiraf ediyoruz. Bizim standartlarımıza göre, "sabah" kavramının anlamı "mükemmel" in zıttı anlamına gelir. Fitness ve yoga uzmanı Heather Lilleston da aynı fikri savunuyor. Doğrusu, bu fikir onun çok boğucu olmayan yoga üzerine yoğunlaşan şirketi Yoga For Bad People'ın kuruluş felsefesi.

Onun da açıkladığı gibi, yoganın çok sıkı kuralları olduğuna dair klasik bir görüş var ve bu sporu uygulamayı zorlaştıran kısmı da bu. Şirketinin isminde bulunan sözcük "bad" 'den anlaşılacağı gibi, yoga yapmanın mükemmel bir yolu yok, tıpkı mükemmel sabah kavramının da olmadığı gibi.

Ama Lilleston sağlıklı bir sabah ritüeli için elinden geleni yapıyor, duşa atlamadan önce kısa bir meditasyon ve esneme için zaman yaratıyor; ayrıca hem cildini hem içerden hem dışardan beslemeye özen gösteriyor. Sağlıklı bir içecekle güne başlıyor, derinlemesine nemlendiren Revitalizing Supreme ürünleriyle ritüelini tamamlıyor. Müthiş sağlıklı smoothieleri gibi, Supreme+ ailesi cildin kendi kolajen ve elastinini arttıran Moringa extresi içeriyor. (Moringa sütten daha fazla kalsiyum, havuçtan daha fazla A vitamini ve portakaldan daha fazla C vitamini içerir.) Bu bizim aynı perspektifte olabileceğimiz bir uyarı alarmı.

KEŞFEDİN

Top