Güzellik: MAKYAJ
Güzellik: MAKYAJ

Kaş Şekillendirme

Amacınız ister kaşlarınıza şekil vermek,
ister kalınlaştırmak, ister açı vermek olsun,
size uygun bir ipucumuz var.

Yüzünüze uygun bir kaş modeli, yüzünüzün dengesini ve proporsiyonunu değiştirir. Daha genç, aydınlık ve modern bir bakışa sahip olmanızı sağlar. Mükemmel kaşlara sahip olmanız için ipuçlarını sizinle paylaşıyoruz:

Her Şey Işık İle İlgili

Cımbız ile düzeltme çok nazik bir iş. Bazen çok yanlış şeyler yapılabiliyor. Sania’s Brow Bar'ın sahibi Sania Vucetaj, loş ışıkta çok daha düzgün şekillendirme yapılacağını vurguluyor. "Daha parlak ışıkta daha detaylı bakıldığı için doğal bir görünüm sağlanamıyor."

Kalın kaşlar daha genç bir görünüm sağlıyor.

Doğal Görünümlü Kaşlar

Estée Lauder Double Wear Stay-in Place Brow Lift ile mükemmel kaşlara sahip olmak artık çok kolay. Makyaj artisti, Porsche Cooper tek bir müşteride 2 hatta 3 farklı ton kullanarak daha doğal görünümlü kaşlara sahip olunabildiğini söylüyor. "Açık rengi kaşın seyrek olduğu dış kısımlara uygulayın. Daha koyu tonlardaki rengi ise iç kısımlara uygulayın. Ekstra etki yaratmak isterseni en koyu tonu da kaşınızın orta kısmına baştan sona uygulayın."

Eğer Aşırıya Kaçarsanız

Eğer çok fazla kaş kalemi uyguladıysanız, temizleyip sıfırdan uygulamak yerine fırça yardımı ile dağıtıp daha yumuşak bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ardından Estée Lauder Perfecting Loose Powder'ı kaşlarınızın çevresine uygulayarak, fazla rengi dağıtabilirsiniz.

Belirgin Kaşlar

Bu sene kaşlarınızın senesi. Estée Lauder Volumizing Brow Tint'in 12 saate kadar dayanıklı formülü, neme dayanıklı ve bulaşmayan yapısı ile kaşlarınızın mükemmel görünecek. Estée Lauder Stay-in-Place Brow Gel ile kaşlarınızın üzerinden geçerek görünümü daha da belirginleştirebilirsiniz.

KEŞFEDİN

Top