Güzellik: Editörün Seçimi

Işıltı Kraliçesi

Bir çok Estée Lauder ürünü arasından favori olanları seçmek çok zor. Ama bu bizi denemekten alıkoymuyor. Bu ay sevdiklerimiz işte burada.

Işıltılı aydınlatıcılar neredeyse bir ömürdür hayatımızdalar, ama şimdi oyunu değiştirmesi için sahayı Victoria Beckham'a bırakın. Sahneden inmiş olsa bile hala spot ışıklarının altındaymışcasına görünmeye yabancı değil. Ve son lansmanıyla birlikte, siz de aynı ışıltıyı yakalayın. Aura Gloss in Honey ürünü hem isim olarak çok yerinde, hem de size Victoria'nın imza niteliğindeki yumuşak, altın ışıltısını sağlıyor. En iyi kısmı ise, her bölgede kullanılabilir olması- yapışkan olmayan bir ışıltı için dudaklarınıza, ışığı yakalamak için elmacık kemiklerinize, hatta ışık saçmak için burnunuzun köprü kısmına uygulayın.

İmza Koleksiyonunun bir parçası olarak, Beckham diyor ki "kamera önündeki deneyimlerim bana doğru ışığın nasıl mükemmel cilt tonunu yaratabileceğini ve kemiklere nasıl anlam kazandırdığını öğretti. Aura Gloss tek bir dokunuş ile size parlak bir görünüm vermekle kalmıyor, sizi parıltının ta kendisine dönüştürüyor ve parlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyor.

KEŞFEDİN

Top