Güzellik: Instagratification

Londra Görünümü

Instagramda beğendiniz. Şimdi favori sosyal medya ürünleriniz sadece bir tık uzağınızda.

Londra belki herkesin sevdiği bir havaya sahip değil (herkesin bildiği sisli, gri havalardan bahsediyoruz), ama konu şehrin ruhunu bir göz paletinde yakalamaksa eğer, Victoria Beckham sabahtan akşama kadar Londra gibi görünmek için can atmamızı sağlıyor.

"Sonbahar/Kış için, imza niteliğindeki dumanlı bakışımı beklenmedik tonlar ve mat griden saten bordoya kadar uzanan yeni dokular içeren bir palette yeniden yarattım." diye açıklıyor Beckham. Bu eşsiz dokulu jel-krem pudra göz kapakları üzerinde süzülüyor, her bir tonu farklı yoğunlukta bir bitişe sahip. Tonlar teker teker ya da karıştırarak, hafif ya da yüksek etki için kullanılabilir.

Beckham ayrıca bu göz paletini Graphite rengindeki Smudgy Matte Eyeliner ve Black Myrrh rengindeki Eye Ink ile eşleştirmeyi sevdiğini söylüyor ve bu görünümü "kırmızı halıya hazır bakışlar" olarak adlandırıyor. Yani, ister Londra'nın kaldırımlarında yürüyerek fotoğraflanmaya değer bir sıçrama yaratın, ya da sadece en çarpıcı halinizi gösterin, bu palet size her ikisini de vaad ediyor.

KEŞFEDİN

Top