Güzellik: GÜZELLİK İPUÇLARI

Gardırop Demirbaşları

Makyaj sanatçısı, fotoğrafçı ve blogger
Robin Black of Beauty ile
her durum için farklı bir bitişe sahip
Double Wear fondöten ailesi ile tanışIyoruz.

Dolabınızı hızlıca bir tarayın. (Biz bekleriz.) Kaç çift siyah ayakkabıya sahipsiniz? Eğer üçten azsa sizin minimal estetik anlayışınıza şapkalarımızı çıkarıyoruz. Ama çok büyük olasılıkla, bu sayıdan birkaç ya da birçok adet daha fazla ve biz de sizin kadar iyi biliyoruz ki her çiftin farklı, çok net ve eşit derecede önemli görevleri var.

Ve inanın ya da inanmayın, aynı felsefe fondöteniniz için de geçerli. Tüm makyaj ihtiyaçlarınız için tek bir mükemmel formüle ihtiyacınız olduğu düşüncesi, en az geçen sezonun trend ayakkabıları kadar, geçen sezonda kaldı. Makyaj hayatınızı kolaylaştıran (ve daha eğlenceli hale getiren) şey herhangi bir günde cildiniz nasıl hissediyorsa ona uyum sağlayabilmek için aralarında istediğiniz gibi dönüşüm yapabileceğiniz bir ten ürünleri listesine sahip olmak. Haftasonu koşuştururken sadece kafif bir kapatıcılığa mı ihtiyacınız var? Double Wear Cushion BB mükemmel cilt görünümlü bitişi sağlarken SPF koruması da sunar. Bir toplantı maratonunun ardından akşam yemeğine çıkacağınız bir gün mü? Double Wear Stay-in-Place size 24 saat süren bir pürüzsüzlük verir.

İşte bu nedenle de Beauty Is Boring blogunun sahibi Robin Black'i en popüler Double Wear makyaj seçeneklerimizden bazılarını göstermesi ve her birinde en sevdiği ipuçlarını paylaşması için listemize aldık. Ve bir çift (ya da üç) klasik siyah ayakkabı gibi, sizin her zaman en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardım eden bir fondöten koleksiyonu da hiçbir zaman demode olmaz.

Önümüzdeki aylar boyunca gelecek diğer videolar için takipte kalın. Robin Black ve çalışmalarını görmek için beautyisboring.com üzerinden kendisine bir göz atın.

KEŞFEDİN

Top