Yaşam Stili

Moda tasarımcısı Jenni Kayne'nin yaşam tarzı bloguna göz atın! Sağlıklı yaşam için bir dizi fikir bulabilirsiniz. Vejetaryen ve vegan yemek tariflerinden rustik-şık eğlenceli ipuçlarına, sürdürülebilir yaşama ilişkin tavsiyelerden, kurutulmuş bitki demetlerinin nasıl hazırlandığına kadar her şeye ulaşabilirsiniz.

Kayne yemek ve sağlık konusunda her zaman böyle değildi. “İlk oğlum Tanner (Rip & Tan'ın yarısı, Kayne'nin kızı Ripley ile birlikte) hamileyken, bedenime ve bedenimi beslediğim her şeye gerçekten dikkat etmeye başladım” diyor. O zamandan beri Kayne sağlık konusunda dindar hale geldi (en sevdiği yiyecek, “Patates kızartmasına muhtemelen hayır diyemem ve kesinlikle bir margaritadan zevk alıyorum…”). En yeni yaşlanma karşıtı cilt bakım koleksiyonumuz Revitalizing Supreme+ 'dan ilham alan besleyici bir tarif yaratmak için mükemmel bir insan!

Kayne, Revitalizing Supreme+ koleksiyonun temel maddesi olan Moringa ekstresinden ilham aldı - besin maddeleri, esansiyel Moringa olacak gibi hissediyorum” diyor. Rutgers Üniversitesi'nden araştırma ortağımız Dr.Ilya Raskin de bunu destekliyor: “Yemek için başka bir şeyimiz olmasaydı, tek bir Moringa fabrikasında hayatta kalmak için ihtiyacınız olan tüm besin maddelerini bulurdunuz” diye açıklıyor. Canlandırıcı Supreme + özellikle sütten daha fazla kalsiyum, havuçtan daha fazla A vitamini ve portakallardan daha fazla C vitamini içeren Moringa Oleifera özütü içerir. Dahası, Moringa Oleifera özütü cilt için çoklu yaşlanma karşıtı bakım için yardımcı olur, tahrişi azaltır ve doğal kolajeni arttırır. Bu muhteşem özüt içten dışa güzelliği yeni bir seviyeye taşır.

Moringa’nın süper güçlerini anlayan Kayne, onu vurgulamanın mükemmel bir yolu olarak bir smoothie kasesi önerdi. “Smoothie kaselerini seviyorum ve kahvaltı için harika bir seçenek olduklarını düşünüyorum” diye açıklıyor. “Bir kaseden kaşıkla yemekten daha tatmin edici bir şey yok, bu yüzden smoothie’yi biraz daha yoğun hale getiriyoruz.”

 

Supreme Smoothie

Kayne’nin muhteşem tarifi çoğu geleneksel tarif gibi, bir karıştırıcıda başlar. Ancak onu sıvı haline getirmek yerine, malzemeleri yumuşatmaya yetecek kadar karıştırır. Moda tasarımlarına benzer şekilde, ortaya çıkan yemek basit fakat klasik bir güzelliğe sahiptir. Kayne, “Hayattaki tüm detayları gerçekten seviyorum ve her şeyin işlevsel, aynı zamanda güzel ve özel olması gerektiğini düşünüyorum” diyor. “Tarifte temsil edilmiş gibi hissediyorum. Tüm malzemeler klasiktir: avokado, çilek - mutfağınızda her zaman sahip olduğunuz şeyler. Sonra Moringa tozu eklemek daha yeni ve biraz dünyevi bir özellik katsa da smoothie'de göze çarpmıyor. Tadını çok fazla etkilememesini çok sevdim, ancak avantajlarından faydalandığınızı biliyorsunuz. ” Kayne gibi, kendi tasarımınızı, kendiniz yapmak için çeşitli şekil ve renkler arasından seçim yaparak, süslemeler ekleyebilirsiniz. Kayne’nin , nihai sonucu “tatlı ve biraz keskin” olarak tanımlıyor. Başka bir deyişle, size ve cildinize en uygun versiyonu deneyerek ve keşfederek bulabilirsiniz.

 

İçindekiler:


1-1½ avokado
2 çay kaşığı Moringa tozu (eczanelerde bulabilirsiniz)
1 avuç ıspanak
1½ bardak hindistan cevizi suyu (veya normal su)
1-2 hurma
1 avuç kırmızı meyve  (en sevdiğinizi seçin)
1-2 çay kaşığı bitki bazlı protein tozu (isteğe bağlı)


Tüm malzemeleri yumuşayana kadar karıştırın, ancak sıvılaştırmayın.


Üzerine:
Kakao taneleri
Susam taneleri
Veya sadece yaratıcı olun!

Top