Estée Lauder 11.11 Fırsatları

Estée Lauder ile fırsat dolu kasım indirimlerini hemen keşfetmeye başlayın! Cilt bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine, hoş kokulu parfümlerden setlere kadar aradığınız pek çok ürüne kampanyalar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Hemen keşfetmeye başlayarak 11.11 indirimleri kapsamındaki ürünleri sepetinize ekleyebilir, kişisel bakımınıza uygun ürünlere indirimli şekilde ulaşabilirsiniz.

Cilt Bakım Ürünlerinde Öne Çıkan Fırsatlar

Zamana meydan okuduğunuz cilt bakımı programınızı zenginleştirmek ister misiniz? Gerek düzenli kullandığınız gerekse ilk kez tanışacağınız bakım ürünlerini alırken çok daha avantajlı bir alışveriş yapmanız mümkün. Bu alanda öne çıkanlardan biri Estée Lauder serumları. Farklı pek çok formül ile beğeninize sunulan onarıcı serumlar, geniş ürün portföyü ile de nokta atışı bir seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Yaş almanın tüm negatif etkilerine, çizgi ve kırışıklıklara karşı öne çıkan serumlar arasından aradığınızı hemen bulabilirsiniz. Kırışıklık karşıtı serum, gece serumu, sıkılaştırıcı serum gibi seçenekler arasından bir tercihte bulunarak 11.11 kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Cilt bakımı alanının demirbaş ürünlerinden biri olarak nemlendiricileri de keşfedebilirsiniz. Yüz nemlendirici kremler de çeşitliliği, farklı formül ve etkileri sayesinde geniş bir kitleye ulaşmayı başarıyor. Örneğin, nemlendirici yüz kremi çeşitleri içerisinde koyu lekeler ile savaşan, daha canlı bir görünüm vadeden ürünler tercihiniz olabilir. Yaşlanma belirtilerinden kuruluğa, nemsizlikten ton kaybına kadar da nemlendirici kremlerin kullanım amacı değişkenlik gösteriyor. Yaz aylarında, tatil zamanlarında ise çantanızdan etkili bir güneş koruyucuyu eksik etmemeniz sizin yararınıza. UVA/UVB koruma faktörü içeren, hafif yapılı, çeşitli anti-oksidanlara sahip güneş koruyucu kremler de yazı sağlıklı bir şekilde atlatmanızı sağlayabilir. Taze ve aydınlık bir göz çevresi görünümü içinse pekala göz maskesi çeşitlerine şans tanıyabilirsiniz. Kolay uygulanabilmesi ile de kolaylık sağlayan maskeler arasında, göz çevresi için olanlar tercihiniz olabilir.

Kampanyalar Eşliğinde Makyaj Malzemeleri

İster gündelik bakımınızı korumaya özen gösterin ister akşam katılacağınız davet için hazırlanmaya başlayın... Dört dörtlük bir hazırlık için makyaj malzemelerinizin de her zaman elinizin altında bulunması gerekiyor. Örneğin, yüz makyajı içerisinde fondöten, çeşitliliği ile de öne çıkan ürünler arasında. 24 saat boyunca kalıcılık sağlayan fondötenler olduğu kadar, pudra olarak farklı kullanım şekilleri sunanlar da var. Böylece hazırlığınız için en temel makyaj malzemenize fırsatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri içerisinde fondötene alternatif olarak BB & CC kremleri de inceleyebilirsiniz. Cildi daha sıkı ve çizgisiz göstermeye yardımcı olan CC kremler, tüm cilt tipleri için uygun oluşu ile de artı sağlıyor. Dudak bakımı ve makyajı içinse farklı pek çok renk seçeneğine sahip rujları incelemeye başlayabilirsiniz. Farklı bitişlere sahip olan rujlar sayesinde kusursuz ve estetik görünen dudaklara ulaşmak da zor değil. İster mat ve kremsi bitiş isteyin ister ışıltılı bitiş; sayfalarımızdaki ruhlar arasından kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz. Tabii ki göz makyajı ve bakımı içerisindeki ürünlerden tercihte bulunarak da tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Maskaralar bunlardan biri olup uzun süren kalıcılık vadediyor. Dökülmeyen, bulaşmayan, hatta sıfır dağılma sunan maskaralar sayesinde gayet kolay bir şekilde kirpiklerinizi dilediğiniz görünüme ulaştırabilirsiniz. Daha spesifik makyaj ve bakım programınız içinse makyaj fırçası ya da makyaj temizleyici gibi yan ürünleri / aksesuarları alabilir, makyaj odanızda profesyonel bir hava estirebilirsiniz.

Sizi Anlatan Parfüme Avantajlı Tekliflerle Ulaşın

Modern yaşamda adeta kişiliğin bir parçası hâline gelen parfümler arasından da kendinize uygun olanı hemen alabilirsiniz. 11.11 indirimi ve fırsatları kapsamında aradığınız kadın parfümüne çok daha avantajlı bir şekilde de ulaşabilirsiniz. Peki sizi anlatan kadın parfümünün teması hangisi? Yaz gecesi mi çiçek açan bir bahar mı? Kalıplara sığmayan mı tutku dolu mu? Sunulan zengin ürün yelpazesi içerisinde aradığınız temaya sahip parfümü bulmanız da an meselesi. Bergamot esansı, Arap yasemini, tuzlu Hindistan cevizi bir parfümün içeriğini oluşturuyorken ana notası yasemin ve zambak olanlar da sizi kendisine çekebilir. Kiraz çiçeği ya da Çin çayı ana notalarına sahip olanlar da özgün ve farklı kokuları ile tercihlerinizde belirleyici olabilir. Egzotik kokulardan günlük kullanım için tercih edebileceğiniz kokulara kadar da nokta atışı bir parfüm bulmanız zor değil. Parfümler, sunduğu hoş ve etkileyici kokulara ek olarak adeta bir aksesuar gibi etki eden şişeleri ile de dikkat çekiyor. Bu açıdan seveceğiniz kokuya sahip parfümün dış tasarımından da hoşlanacağınıza emin olabilirsiniz.

Kişisel Bakım Setlerini Kaçırmayın

Kişisel bakım ürünlerinize parça parça ulaşmak yerine, alışverişinizi tek seferde de tamamlayabilirsiniz. Serum, göz bakımı gibi ürünler ekseninde oluşturulan kişisel bakım seti seçenekleri ile işe başlayabilirsiniz. Maskara, göz kremi, serum, göz makyajı temizleyici gibi ürünlerden oluşan setler sayesinde göz çevrenizde oluşturduğunuz bakım standardını her zaman koruyabilirsiniz. Setlerin sunduğu seçeneklere ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Örneğin, kirpiklerinize hacim kazandıracak maskara ile beraber çeşitli cilt hasarları ile savaşan göz kremlerine de aynı anda sahip olabilirsiniz. Benzer şekilde; yaşlanmanın pek çok negatif etkisine karşı mücadele eden serumlara da kişisel bakım setleri içerisinden ulaşmak mümkün. Böylelikle kusursuz ve dört dörtlük kişisel bakımınız için gereken tüm malzemeleri çekmecenizde bulundurabilirsiniz.

Koleksiyonlar İle Tanışın

Farklı alanlarda öne çıkan pek çok koleksiyon da kişisel bakımınız için etkili ürünler sunmaya aday. Bunlar arasında cilt bakımı alanının gözdelerinden biri Advanced Night Repair. Bu koleksiyonda gece serumundan arındırıcı köpüğe, göz kreminden temizleyiciye kadar pek çok bakım ürününe ulaşabilirsiniz. Daha çok nemlendirici kremleri inceliyorsanız da tüm aradığınızı Daywear & NightWear koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz. 24 saat etkili, 72 saat etkili gibi farklı nemlendirici kremler sunan Daywear & NightWear, birçok cilt tipine uygunluğu ile de öne çıkıyor. Örneğin, yağlı ciltlere yönelik sunulan nemlendirici kremler yağ kontrolü sağlayabiliyor. Makyaj grubu içerisinde ise Double Wear koleksiyonunu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Saatlerce kalıcılığa sahip fondötenleri, ciltte pürüzsüz bir görüntüyü kolaylaştıran kapatıcıları, sıfır dağılma ile kolaylık sağlayan maskaraları Double Wear koleksiyonunda bulabilirsiniz. Son olarak parfüm grubu içerisindeki koleksiyonlardan da bahsetmek gerekirse; Beautiful, Bronze Goddess ya da Modern Muse gibi harika seçeneklerden arasından bir tercihte bulunabilirsiniz.Top