July 23,

Çıplak gözle görünmese de serbest radikaller koyu halka görünümünün sebeplerinden biridir. Bu tespit edilemeyen tahriş edici moleküller ile hızlıca savaşmak için Advanced Night Repair’ın son             yeniliklerini keşfedin.

Serbest radikal nedir?
Cilde zarar veren ve ciltte tahrişe neden olan bu değişken moleküller özellikle hassas göz çevresinde erken yaşlanma belirtilerine yol açar.
Sebepleri
Serbest radikallerin iki kaynağı vardır: İç ve dış etkenler.

 

İç:
Yaşlandıkça, ekran ışıkları gibi çevresel etkenlere tepki olarak ciltte serbest radikaller üretilir (ki bu, cildin zararlı serbest radikal üretimini İKİ KAT artırabilir).

 

Dış:
Hava kirliliği ve egzoz dumanı gibi etkenler cilde serbest radikallerle saldırır.
Etki
Bunlar göz çevresinde koyu halka, çizgi, kuruluk ve cansızlık gibi yaşlanmanın görünür etkilerine neden olur.
Yenilik
Estée Lauder Araştırma Birimi, cildin çevresel tahrişe direnmesine, serbest radikalleri etkisiz hale getirmesine ve serbest radikal hasarının zincir reaksiyonunu kırmaya yardımcı olan yeni bir teknoloji keşfetti.

Cevap:
Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi

 

En son göz bakımı yeniliğimiz, cilt üzerindeki serbest radikallere karşı çift etki gücüne sahiptir. - görünür çevresel hasarlara direnmeye, cilde zarar veren serbest radikalleri etkisiz hale getirmeye yardımcı olan çift etkili ve kapsamlı göz çevresi onarımı sağlar. Bu formül aynı zamanda sadece iki hafta içinde koyu halkaların görünümünü de azaltır!

Top