Go Out

going_out_panel_1_img
All-Night Glam
Mükemmel siyah elbiseniz yetersiz kaldığında ışıltınızla tüm bakışları üzerinize toplayın

1. YÜZ MAKYAJI

Cildinizi her zamanki gibi Advanced Night Repair Serum ile hazırlayın. Üzerine Double Wear Stay-in-Place Fondötenini tüm gece sürecek kusursuz ve mat bir görünüm için uygulayın. Yanaklarınızı Sensuous Rose tonunda Pure Color Envy Allık ile renklendirin.

2. GÖZ MAKYAJI

Mükemmel eyeliner göz makyajınız için Little Black Liner kullanın. Kalın fırça ucu ile kirpik diplerinize çizginizi uyguladıktan sonra eyeliner kuyruğunuz için ince fırça tarafını kullanın. Sumptuous Extreme Mascara ile göz makyajınızı tamamlayın.

3. DUDAKLAR

Hacimli dudaklar için Pure Color Envy rujunuzun Impassioned renk tonunu uygulayın. Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için Red renk tonundaki Double Wear Stay-in-Place dudak kaleminizi uygulayın.

4. SON DOKUNUŞ

Son olarak Lychee, Mimoza, gül yaprakları, Portakal çiçeği, Gardenya ve badem ezmesi notalarının karışımından oluşanBeautiful Belle ile romantik ve özgür hissedin.

going_out_panel_2_img
Starlit Rose
Biraz asi biraz feminen. Kolaylıkla sahip olabileceğiniz muhteşem gece görünümü.

1. YÜZ MAKYAJI

Öncelikle cildinizi Advanced Night Repair Serum. Serum ile hazırlayın. Ardından, Double Wear Light Soft Matte Hydra ile selfie çekmeye hazır olun. Elmacık kemiklerinize Sensuous Rose renk tonunda Pure Color Envy Allık uygulayın.

2. GÖZ MAKYAJI

Dumalı bir göz makyajı için göz kapaklarınıza Pure color Envy Eyeshadow 5’li Far Paletinden #4 Defaint Nude renk tonunu uygulayın. Double Wear Stay-in-Place Onyx göz kalemini alt ve üst kirpik diplerinize çekin. Ardından far paletindeki #5 renk tonunu göz kaleminin üzerine yine kirpik diplerinize uygulayın. Son olarak kirpiklerinize Pure color Envy Lash Multi Effect Mascara uygulayarak kirpiklerinizi dolgunlaştırın.

3. DUDAKLAR

En çok satan Rebellious Rose renk tonundaki Pure Color Envy rujunu; Kremsi, mat likit, parlatıcı görünümü ile dudaklarınıza sürün.

4. SON DOKUNUŞ

Son olarak Lychee, Mimoza, gül yaprakları, Portakal çiçeği, Gardenya ve badem ezmesi notalarının karışımından oluşan Beautiful Belle ile romantik ve özgür hissedin.

going_out_panel_3_img
Sultry Nights
Buğulu bakışlarla belirgin ve cüretkar bir görünüm.

1. YÜZ MAKYAJI

Cildinizi Advanced Night Repair Serum ile makyaja hazırlayın. Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Fondöten ve üzerine Pure Color Envy - Brazen Bronze renk tonu ile elmacık kemiklerinizin belirginleştirin.

2. GÖZ MAKYAJI

Üst kirpik diplerinize Double Wear Stay-in-Place - Onxy renk tonunu uygulayın. Göz farı fırçası ile Pure Color Envy ShadowPaint– Midnight Fury renk tonunu göz kapaklarınıza dışa doğru uygulayın. Göz kaleminizi hem üst hem alt kirpik diplerinize tekrar uygulayarak göz farı fırçası ile yayın. EyeshadowPaint’i eyeliner fırçası ile üzerinden geçin. Son olarak kirpiklerinize Sumptuous Extreme Mascara uygularak gözlerinizi belirginleştirin.

3. DUDAKLAR

Hacimli dudaklar için Pure color Envy Lipstick – Insolent Plum renk tonu ile makyajınızı dengeleyin.

4. SON DOKUNUŞ

Bergamot, hindistancevizi, şehvetli kehribar ve vanilya notalarının karışımı olan Bronze Goddess Eau de Parfum ile görünümünüzü kokunuzla tamamlayın.

going_out_panel_4_img
Midnight Sun
Doğal ve ışıltılı bir görünüm. Güneşin ışıltısından ilham alın.

1. YÜZ MAKYAJI

Öncelikle cildinizi Advanced Night Repair Serum ile makyaja hazırlayın. Yeni Double Wear Radiant Concealer ile kapatın, vurgulayın ve şekillendirin. Ardından Bronze Goddess Powder Bronzer uygulayın.

2. GÖZ MAKYAJI

Kirpik diplerinize Double Wear Stay-in-Place Eye Pencil– Coffee renk tonunu uygularak belirginelştirin. Göz kapaklarınıza Pure color Envy Eyeshadow 5’li Far PaletindenFiery Saffron renk tonunu uygulayın. Direk üzerine #3 renk tonunu kullanın. Daha önce sürdüğünü #5 renk tonu olan Fiery Saffron tonunu alt kirpik diplerinize uygulayın. Göz kapağınızın dışına doğru Pure Color Envy ShadowPaint Wicked Peach renk tonunu uygulayın. Son olarak Sumptuous Extreme Mascara ile göz makyajınızı bitirin.

3. LIPS

En sevdiğiniz nude dudaklar için YENİ Pure Color Envy Kissable Lip Shine Kiss Me veya Electric Blonde tonlarını tercih edin. Ayrıca isterseniz Pure Color Envy Instable Ivory veya Discreet tonlarını da kullanabilirsiniz.

4. SON DOKUNUŞ

Bergamot, şehvetli kehribar, vanilya ve kremsi hindistancevizi notalarından oluşan Bronze Goddess Eau Fraîche ile kendinizi yaz tanrıçası gibi hissedin.

Top