Aerin Dünyasi: Parfüm

Aerin Parfüm Koleksiyonu

"Parfüm benim için bir tutku. İnsanları ve mekanlar için eşsiz anıları canlandırıyor. Aerin, hayatımdaki ilham kaynaklarının bir yansıması."

Gardenia Rattan yaz ruhunu yakalıyor. Sıcak bir yaz ve hafif okyanus esintisini, yeni toplanmış çiçek kokuları ile birleştiriyor. Gardenya, sümbül, tiare çiçeği gibi çiçeklerinin narin harmanı bereketli feminenliği yansıtırken amber, mükemmel bir yazın son ısıtıcı güneşi gibi kokuya zengin bir doku katıyor.

Amber Musk şehvetli bitkileri harmanlar; kendine özgü kokusu ile amber ve misk otunun kremsi dokunuşunu birleştirir. Ambrox’un kadifemsi ilk etkisi, ananas suyunun yoğun lezzeti ve güllerin feminenliği ile birleşiyor. Amberin ışıltısı, misk ve benzoin kokuya sıcaklık katıyor.

Lilac Path, yeşilliklerin, zengin çiçeklerin ve taç yapraklarının narin hikayesini anlatır. Leylakların cezbedici kokusu, yemyeşil galbanum aroması ile taçlandırılır. Kremsi yasemin loktonları, yumuşak melekotu tohum yağı ve portakal çiçeği ile harmanlanıyor.

Egzotik sümbül ile beslenmiş zambak ve yaseminlerin kusursuz eşleşmesi yoğun bir koku, ciltte kadifemsi bir yumuşaklık ve mükemmel bir tazelik duygusu uyandırıyor. Hanımelinin narin dokunuşu duyuları güçlendirirken; sümbül ve sandal ağacı hafif bir yoğunluk ile parfümü kullanan kadını büyülüyor.

Evening Rose’un enerjisi kontrastlarından geliyor. Böğürtlen ve zengin konyak şaşırtıcı bir şekilde şehvetli Centifolia ve Bulgar gülü ile birleşiyor. Bu parfüm, unutulamayan bir gece gibi duygusal, lüks ve sıcaklık hissi uyandırıyor.

Top