January 20,

İkonik Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumumuz gibi bazı formüller cilt bakımı için tek başına yeterli olsa da daha güçlü bir cilt bakım rutini için ikili bileşenlerin de söyleyecekleri var.

Estée Lauder cilt bakımı ikilileri söz konusu olduğunda, güzel bir cilt yola bu güçlü kolajen bileşeni ile çıkar: Advanced Night Repair Onarıcı Serum ve Revitalizing Supreme+ Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici.

Birlikte Neden Güçlüler?
Serum ve nemlendiriciyi neden birlikte kullanmanız gerektiğini mi merak ediyorsunuz? Serum, hedeflenen faydaları ile cilde nüfuz eden güçlü bir bakım ürünüdür. Tamamen emilen serumu bir nemlendirici ile desteklemek, amaçlanan gençlik artırıcı faydaları sağlarken serumunuzu cildinize "mühürlemeye" yardımcı olur.

Öyleyse neden Advanced Night Repair ve Revitalizing Supreme+ Nemlendirici ikilisini seçmelisiniz? Bu yüksek verimlilik sunan çift, cildinize yoğun faydalar sağlamak için birbiriyle etkileşimli olarak çalışır. ABD'deki 1 numaralı serumumuz, 7 ayrı serumun faydalarını bir arada sunarken, en çok satan etkili nemlendiricimiz daha genç bir görünüm için cildin potansiyelini ortaya çıkarır.

Sıkılaştırma
Nemlendirme
Cilt Tonu Eşitleme
Anti-Oksidan Koruması
Aydınlık Cilt Görünümü
Cilt Bariyerini Güçlendirme
Çizgi Görünümünde Azalma

Cildi gece gündüz gözle görülür şekilde onarabilen, canlandırabilen ve nemlendirebilen güçlü bir kombinasyon - sizin (ve cildinizin) seveceğiniz bir rüya takımı.

Top