SONBAHAR 21


THE ESTĒE LAUDER TREND RAPORU
Sezonun en son trendlerini, makyaj ipuçlarını ve ürün seçimlerini öğrenmek için size özel hazırladığımız rehberiniz.

EDİTÖR’ÜN NOTU

Bu yıl Estée Lauder'ın 75. yılını kutluyoruz.
İnovasyon, yüksek etkili servis ve cesur bir mirasla dolu 75 yıl; bir kadın, dört krem ve bir hayal ile başladı. İlk olarak Bayan Estee Lauder bize bir ürün verdi. Bunu; güzellik tavsiyeleri takip etti (ki bu tavsiyelerini, onu dinleyen herkese verirdi). Çok geçmeden güzellik trendleri için bir otorite haline geldi ve ürünleri tüm dünyadaki evlere girdi. Müşteriler onun bir kavanoz üzerinde yazan ismine güvendiler, ve hala da güvenmeye devam ediyorlar.

75. yıl kutlamaları kapsamında; insanlara, Estée hikayelerini paylaşırlar mı diye sorduk. Marka ile ilgili ilk anıları neydi? Ürünleri onlar için bu kadar önemli yapan neydi? Müşterilerimiz, çalışanlarımız, modellerimiz ve elçilerimiz cevapladılar ve cevap olarak; ortak bir gelenek ve aile teması ortaya çıktı.

Geçtiğimiz 75 yıl boyunca Estée Lauder; dünyanın dört bir yanından insanların hayatında kendine duygusal bir yer buldu. Bir nesilden diğerine tıpkı iyi bir tavsiye gibi aktarıldık. Bizim ürünlerimiz annelerin makyaj masalarında yer aldı. Parfümlerimiz; size çok istediğiniz bir parfümü, izniniz olmadan gizlice kaçırdığınızı hatırlattı. Çoğu kişi için güzellik ile ilgili ilk hatıra, sevdikleri birinin Estée Lauder rujunu sürerken; onları makyaj masasındaki aynadan izlemeyi içerir.

Bugün; ürünlerin ve deneyimin sınırlarını zorlamaya devam ederken, bu mirasın korunmasını istiyoruz.
 
Çünkü bu yıl dönümümüzde sadece geçmişi düşünmüyoruz; aynı zamanda geleceği de planlıyoruz. Bayan Estée Lauder'ın öncü hikayesini, çığır açan yeniliklerini ve bilge sözlerini kutluyoruz: ilham verdikleri yeni jenerasyonlar için hatıra oluşturanlar, ruj kullananlar ve koku ustaları için ilham oluşturuyoruz.
 
Ve düşünün, tüm bunlar bir kadınla başladı. Şerefine, Estée!
 

Sevgilerimizle,
Estee Editörleri.

 


Tüm HARİKA
şeyler bir vizyon
ve bir HAYAL ile
başlar.

BU SAYIMIZDA...

Top