SONBAHAR 21

ESTÉE LAUDER'IN
75 YILI


75 yıl sonra, Estée'nin mirası hala bizim yaptıklarımızı tanımlıyor
ve hepimiz bunun böyle süregeleceğine inanıyoruz.

01

EFSANEVİ ESTÉE LAUDER
Kurucumuz Bayan Estée Lauder'ı efsane haline getiren nedir? Kendisi sadece güzellik endüstrisini sonsuza kadar değiştirmedi. Estée'nin mirasının doğası, onun izi nasıl bıraktığı ile ilgiliydi — cesaretle, sabırla ve bir hayale kendini adamakla.

02

THE HOUSE OF ESTÉE
GEÇMİŞ & GÜNÜMÜZ
Estée; güzellik endüstrisinde birçok ilke öncülük etti ve 75 yıl sonra bizler de onun yenilik mirasını sürdürmeye kendimizi adadık. Asla değişmeyecek şey nedir? Sizleri düşünerek oluşturulmuş yüksek dokunuşlu deneyimlere ve yüksek performanslı ürünlere olan bağlılığımız.

03

QUIZ
Bayan Estée Lauder; sabrıyla, cesaretiyle ve bugün hala sevgiyle bahsettiğimiz efsanevi anılarıyla biliniyor! Doğru cevapları bulabilir misin? Şimdi Quiz'i tamamla!

04

ESTÉE'NİN EN İYİLERİ
Bugün Estée'yi en iyi bildiğimiz şekilde onurlandırıyoruz — yüksek etkili servis deneyimini; sınıfında en iyi olan ürünlerle buluşturarak. Makyaj ve Cilt Bakım Servisleri menümüze eklenen en yeni servislerimiz ile tanışın — Estée'nin En İyileri; burada bizim 5 yıldızlı çok satan ürünlerimizi ve güzellik rutininizi anında baştan yaratacak meşhur ipuçlarımızı bulabilirsiniz.

BU SAYIMIZDA...

Top