SONBAHAR 2021

Estée'nin
En İyileri


Bugün Estée'yi en iyi bildiğimiz şekilde onurlandırıyoruz
Yüksek etkili servis deneyimini; sınıfında en iyi olan ürünlerle buluşturarak. Makyaj ve Cilt Bakım Servisleri menümüze eklenen en yeni servislerimiz ile tanışın — Estée'nin En İyileri; burada bizim 5 yıldızlı çok satan ürünlerimizi ve güzellik rutininizi anında baştan yaratacak meşhur ipuçlarımızı bulabilirsiniz.

ADVANCED
NIGHT REPAIR

ONARICI SERUM
Her gece ve her gün, her yaşlanma belirtisi için en çok satan serumumuz.

İPUCU! Sabah ve akşam nemlendiriciden önce tam bir damlalık sürmenin yanı sıra, gün ortası tazelenmesi için elmacık kemiklerine birkaç damla sürerek doğal bir aydınlatıcı olarak kullanın!

REVITALIZING
SUPREME+

ÇOK AMAÇLI YAŞLANMA KARŞITI NEMLENDİRİCİ KREM
Daha genç görünen bir cildin anahtarı olan bu çok amaçlı krem, kullanıcıların çok sevdiği jel-krem dokusuyla yaşlanmanın birçok belirtisine karşı savaşır.
İPUCU! Etkili bir yaşlanma karşıtı fayda için Advanced Night Repair'ın üzerine sürmeyi deneyin.

PURE COLOR
ENVY

RUJ
Ekstra lüks bir dokunuş katan manyetik açma kutusu, dudak şekillendiren renk ve özel formülü sayesinde dudaklarınızı besler ve nemlendirir.
Dudaklarınızın rengini, kendine güveninizi ve görünümünüzü değiştirecek bir ruj Pure Color Envy!

DOUBLE
WEAR

STAY-IN-PLACE FONDÖTEN – SPF10
24 saat kalıcılığı, kusursuz mat bitişi ve orta-tam kapatıcılığıyla bu favori fondöteni kullanan siz değerli kullanıcılarımız doyamıyor.

İPUCU! Advanced Night Repair Serum ile Double Wear'ı karıştırarak kapatıcılığınızı ve ışıltınızı maksimum verime çıkarın - 1 damla ışıltılı orta kapatıcılık için, 2 damla hafif orta kapatıcılık için ve 3 damla hafif kapatıcılık için karıştırıp kullanabilirsiniz.

BRONZE
GODDESS

EAU FRAICHE KADIN PARFÜM
Bu kült-favori koku, kehribar, vanilya, kremsi hindistan cevizi ve sandal ağacı notaları içeren bir şişede, sıcak ve güneşli bir yaz günü için mükemmel parfümünüz olmaya aday.

İPUCU! Kokunuzu önünüzde havaya doğru püskürtün ve mükemmel dengeli koku için içine doğru yürüyerek eşit bir şekilde dağılımını sağlayın.
Online güzellik servislerimizden birine kaydolmak için buraya tıklayın ve bize evinizin konforu ile bağlanın.

DAHA FAZLASINI KEŞFET...

Diğer hikayelerimizi keşfedin.

Top