Sosyal Sorumluluk

Her yaştan ve etnik kökenden kadının ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Programlarımız ve bağışlarımız, milyonları etkileyen sağlık ve eğitime odaklanmaktadır.Estée Lauder Emerging Leaders Fonu

Markamız, tek bir kadının güçlü vizyonu sayesinde, en başından beri liderliği yeniden tanımlıyor. Hala dünya çapında kadınları dezavantajlı durumda bırakan toplumsal cinsiyet klişelerine karşı kurucumuz Bayan Estée Lauder kadın liderlerin önünün açılmasına yardımcı oldu.
Estée Lauder Emerging Leaders Fonu, liderlik tanımındaki ön yargılara meydan okuyarak mentorluk, eğitim ve fikir savunuculuğu ile yeni nesil kadın liderler yetiştirmeyi amaçlıyor. Siz de bu progama başvurabilir ve geleceğin kadın liderleri arasına isminizi yazdırmak için ilk adımı atabilirsiniz.
Estée Lauder Emerging Leaders Fonu, ABD merkezli bir yardım kuruluşu olan Estée Lauder Companies Charitable Foundation'ın bir hayır kurumudur.

Kode With Klossy

Küresel sözcü modelimiz ve marka elçimiz Karlie Kloss ve onun kâr amacı gütmeyen kuruluşu Kode With Klossy ile yaptığımız ortaklık sayesinde, onların yıllık kodlama kamplarına sponsor oluyor ve mentorları eğitmek, ilham vermek ve onlara rehberlik etmek için çok yönlü bir program geliştirdik.
Geleneksel olarak erkeklerin egemen olduğu teknoloji alanında, en iyi kadın teknoloji liderlerini programa dahil ederek kendi ileri teknoloji kültürümüzü sergilemeye odaklandık.

Meme Kanseri Farkındalık Kampanyası

Estée Lauder Şirketleri’nin bir parçası olarak, ana şirketimizin dünyanın her yerinde Meme Kanseri Kampanyası'na olan bağlılığı, küresel araştırma, eğitim ve tıbbi hizmetleri destekleyerek meme kanserinden arınmış bir dünya yaratma misyonunu yürütür. 30 yıldır meme kanseri farkındalığı, bilgisi ve katılımı için bir kaynak olduk ve tüketicilere desteklerini ifade etmeleri için yollar sağladık.

Daha Güzel Bir Gelecek

Sürdürülebilirlik

Küresel topluluğumuzun sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir.

Kapsayıcılık ve Çeşitlilik

Güzellik, bizi benzersiz kılan her şeyi kutlar.

Top