Acetyl Hexapeptide-8

Güçlü bir kolajen oluşturucu, yaşlanmayı önleyen önemli bir anti-aging bileşendir. Sentetiktir.

Adansonia Digitata Tohum Özü

Baobab ağacının tohumundan elde edilen bir ekstrakt olan özel konsantre Adansonia Digitata içeriğimiz, yeni Advanced Night Repair'ımızın önemli bir yaşlanma karşıtı bileşenidir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Yosun Özü

Bazıları Estée Lauder'a özel olan ve cildi sakinleştirmek ve yatıştırmak için etkili tahriş önleyici maddeler olan birkaç tür yosun özü kullanıyoruz. Diğerleri, cilt parlaklığı ve ton eşitliğini artırma dahil olmak üzere aydınlık bir cilt elde etmenizi sağlayan bir içeriğe sahiptir. Doğaldır.

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı meyvesinin çekirdeklerinin preslenmesiyle elde edilen bir yağdır. Yağ asitlerinden oluşan bu besleyici içerik, aydınlık bir cilt sağlarken, cildinizin beslenmesine yardımcı olur. Doğaldır.

Ascorbyl Glucoside

Güçlü bir anti-oksidan olan ve aynı zamanda cilt tonunu aydınlatan ve eşitleyen stabil bir C vitamini formudur. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Bifida Ferment Lysate

Cildin doğal onarımını ve cildin güçlenmesini destekleyen fermenttir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Butylene Glycol

Cildin doğal nemini korumasına yardımcı olmak için havadaki nemi çeken bir bakım maddesidir. Sentetiktir.

Butirospermum Parkii (Shea Yağı)

Derinlemesine bakım ve nemlendirme faydaları ile bilinen Shea Ağacının meyvesinden elde edilen bir katı yağdır. Doğaldır.

Kafein

Çok amaçlı bir anti-oksidan ve tahriş önleyicidir. Sentetiktir.

Camelina Sativa Tohumu Yağı

Besleyici ve yatıştırıcı özelliklere sahip Camelina Sativa bitkisinden elde edilen bir yağdır. Doğaldır.

Kolesterol

Nemlendirici ve yatıştırıcı özelliklerin sağlanmasına yardımcı olmak için besleyici bir madde görevi gören doğal olarak oluşan bir moleküldür. Doğaldır.

Cyclopentasiloxane

Pürüzsüz bir his sağlayan, daha kolay uygulama için kozmetik aktifleri ve pigmentleri eşit olarak dağıtmaya yardımcı olan bir silikon maddedir. Sentetiktir.

Gliserin

Çevredeki ortamdan suyu yakalayan ve tutan, cildin nemi muhafaza etmesini sağlayan bir nemlendiricidir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Glyceryl Stearate

Nemlendirici ve besleyici özellikler sağlamaya yardımcı olan bir bakım maddesidir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Hydrolyzed Algin

Kahverengi alglerden elde edilen hidrolize algin, cildin doğal hücresel arınma sürecini desteklemeye yardımcı olur. Doğaldır.

Hidrolize Maya Proteini

Cildin daha uzun süre daha genç görünmesine ve genç davranmasına yardımcı olmak için ciltte doğal olarak bulunan "uzun ömürlü" bir proteini destekler. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Hydroxyethyl Urea

Cildi nemlendiren ve nem dengesini korumasına yardımcı olan bir nemlendiricidir. Sentetiktir.

Hylocereus Undatus Meyve Özü

Pitaya veya ejder meyvesi olarak da bilinen bu öz, cilt bariyerinin korunmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Doğaldır.

Laminaria Digitata Özü

Kolajen ve elastin oluşturmaya yardımcı olan güçlü bir deniz yosunu formudur. Doğaldır.

Şeker Pekmezi Özü

Cilt tonunu eşitlemeye ve aydınlatmaya yardımcı olan şeker kamışıyla başlayan özel fermantasyon sürecimizden elde edilen tescilli içeriğimizdir. Doğaldır.

Moringa Oleifera Tohum Özü

Genellikle "mucize ağaç" olarak adlandırılan Moringa Oleifera bitkisinden bir özdür. Özel Moringa Oleifera Tohum Özü, ciltteki yaşlanma karşıtı aktivitenin "kilidini açmaya" yardımcı olur ve ayrıca anti-oksidan ve tahriş önleyici faydalar sağlar. Doğaldır.

*patentli ayrıştırma işlemi

Narcissus Tazetta Bulb Özü

Ciltte doğal olarak bulunan uzun ömürlü bir proteini destekleyen ve cildin daha uzun süre daha genç görünmesine ve hareket etmesine yardımcı olan belirli bir nergis soğanı türünden yapılan bir özdür. Doğaldır.

Oleik Asit

Omega-9 olarak da bilinen bu yağ asidi cildi beslemeye yardımcı olur. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Opuntia Tuna Özü

Dikenli Armut Kaktüsü'nden elden edilen cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olan bir bitki özüdür. Doğaldır.

Oryza Sativa (Pirinç) Lees Özü

Aydınlık, berrak ve sağlıklı bir cilt için sake fermantasyon sürecinin sonucunda oluşan bir özdür. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Palmitic Acid

Palmiye ağacından elde edilen ve cildi beslemeye yardımcı olan bir yağ asididir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

PEG-8

PEG-8'in mükemmel su bağlama kabiliyeti vardır, bu da onu cilt için harika bir nemlendirici yapar. Aynı zamanda cilt seven bileşenlerin önemli bir taşıyıcısı olarak hizmet eder. Sentetiktir.

Poligliseril-3 Diizostearat

Rahat ve esnek hissettiren uzun süreli makyaj kullanımı sağlamaya yardımcı olan sıvı bir polimerdir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Propanediol

Diğer bileşenlerin emilimini artırırken cildi yumuşatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olan bitki türevi şekerdir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Prunus Lannesiana Çiçek Özü

Japon çift çiçekli kiraz çiçeğinden elde edilen ve cilt parlaklığını ve berraklığını artırmaya yardımcı olan bir özdür. Doğaldır.

Prunus Persica (Şeftali) Çiçeği Özü

Cildin doğal protein üretimini güçlendirmeye yardımcı olan, cildin doğal destek yapısını, doğal yükselişini ve esnekliğini koruma yeteneğini artıran Şeftali Çiçeği'nden elde edilen patentli bir özüttür. Doğaldır.

Resveratrol

Yaşlanma karşıtı, anti-oksidan ve tahriş önleyici aktiviteye sahip bileşen. Doğaldır.

Salisilik Asit

Hafif peeling sağlar. Genellikle dokuyu pürüzsüzleştirmek ve iyileştirmek ve gözeneklerin tıkanıklıklarını açmaya yardımcı olmak için kullanılır. Sentetiktir.

Siegesbeckia Orientalis Özü

Siegesbeckia Orientalis, AKA St. Paul's Wort, kolajen yıkımını önlemeye yardımcı olan bir bitkidir. Doğaldır.

Sodyum Hiyalüronat

Hyalüronik Asit olan bu içerik, güçlü bir nem mıknatısı olan bir fermenttir. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Tokoferol Asetat (E Vitamini)

Güçlü bir anti-oksidan görevi gören ve serbest radikal hasarına karşı savunmaya yardımcı olan bir E itamini formudur. Sentetiktir.

Trehalose

Cilt için nem mıknatıs görevi gören, nemlendirici özelliklere sahip bitki kaynaklı bir şekerdir. Doğaldır.

Trimethylsiloxysilicate

Rahat ve uzun bir makyaj kullanımı saplayan toz bir polimerdir. Sentetik

Tripeptit-32

Cildin gündüz kendini koruduğu ve gece kendini onardığı doğal gündüz/gece (sirkadiyen) ritminin doğal senkronizasyonunu destekleyen özel peptitimizdir. Sentetiktir.

Tuber Melanosporum Özü

Aynı zamanda çok arzu edilen Kara Elmas Trüfü olarak da bilinen, cildin görünür canlılığını canlandırmaya yardımcı olan özel, güçlü, enerji veren özümüzdür. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Whey proteini

Sütten elde edilen ve kolajen oluşturmaya yardımcı olan bir protein formudur. Doğal Olarak Türetilmiştir.

Maya Özü

Maya özütü, yaygın olarak bilinen bir bileşen sınıfıdır. Cilt tonunu aydınlatmaya ve eşitlemeye yardımcı olan birkaç tür maya özü vardır. Ayrıca Advanced Night Repair formülümüz, cildin doğal gece onarım döngüsünü optimize etmeye yardımcı olan özel bir maya özü kullanır. Doğal Olarak Türetilmiştir.

*Per ISO Standard 16128. From plant sources, non-petroleum mineral sources, and/or water.

Top