SONBAHAR 21

ESTÉE'DEN
İLHAM ALDI


75. yılımızın kutlamalarında,
onun kendisinden ilham aldık. Bayan Estée Lauder kişisel bakım hakkında ne söylerdi? Kendini kokular dünyasında kaybetmek hakkında? Sizin için en uygun olan fondöteni bulmak hakkında veya gece ritüelleri hakkında?
İnanın veya inanmayın — çok şey söyledi. Her zaman zamanının ötesinde olan Estée'nin sözleri bugün de güzellik dünyasında tıpkı bir jenerasyon önceki gibi uygulanabilirliğini koruyor.

01

NASIL YAPILIR:

5 DAKİKADA VEYA DAHA KISA SÜREDE
AYDINLIK BİR CİLT

Estée'nin imza niteliğindeki 3 dakikalık makyaj uygulamalarından ilham alarak; göründükleri kadar zahmetsiz YENİ hafif dokularla görünümünüzü yenileyin. Beş Dakika. Beş Ürün. Anında Işıltı.

02

İKONİK SERUMUMUZ İLE

KENDİNİZE ÖZEL BİR AN YARATIN

Bizim favori cilt bakım ve kişisel bakım ritüellerimiz; ikonik serumumuzun merkezinde konumlandırılmıştır. Sabah, akşam ve günün her saatinde hızlı bir şekilde kendinizi iyi hissetmeniz için tasarlandı.

03

ÖTESİNDE BİR DÜNYA...
Sihirli bir gerçeklik için hayal gücünün koku bilimi ile birleştiği keşfedilmemiş dünyalara doğru bizi takip edin.

Beauty is an ATTITUDE,
there’s no SECRET.

04

PARFÜMÜN İLKLERİ
Bayan Estée Lauder parfüm piyasasında bir devrim yarattı. O; müşterileri kendilerine parfüm almaları için ve kendi kişisel koku gardıroplarını yaratmaları için ikna eden ilk kişiydi. Bugün; yeni çıkan Estée Lauder Lüks Parfüm Koleksiyonu ile hala taşıdığımız parfüm mirasımızın, tarihimizin ve süregelen verasetimizin inanılmaz anlarını keşfedin.

05

GÖZLERİMİZ & BAKIŞLARIMIZ
Geçtiğimiz yılda bir şey öğrendiysek, o da gözlerin asla yalan söylemediği oldu. Günlük duygu dalgalanmalarımız kendini bitmek bilmeyen gülümseme, şaşırma, göz kırpma ve göz devirme hareketleri şeklinde gösteriyor.

Aynı zamanda şunu da artık biliyoruz ki; gözler her zamankinden daha da kıymetli — bugünün maske taktığımız dünyasında, hepimiz kendimizi ifade etmek ve başkalarını anlamak için gözlerimize bağlıyız. Fakat, haydi dürüst olalım: gözlerimiz yoruldu. Estée Lauder #eyeexperts göz çevresi uzmanlarının gözlerinize bakmasına izin verin ki; siz de kendinizi gözleriniz aracılığı ile ifade etmeye devam edebilin.

06

EŞLEŞMENİN ÖTESİNDE

MÜKEMMEL FONDÖTEN
NASIL BULUNUR?

Sizin renk tonunuz, seçtiğiniz ürün formülü, güvenebileceğiniz bir bitiş — ve beraberinde gelen cildinizde hissettiğiniz güzel his, özgüven.

07

PARFÜM MİRASI

PARFÜM, BİR LAUDER AİLESİ GELENEĞİDİR.

Kanıt ister misiniz? Aerin Lauder'dan ismini alan ve zamansız, ultra-feminen kokularıyla bilinen AERIN'den uzağa gitmeyin.

BU SAYIMIZDA...

Top